03191, Україна, Київ,
Київ, бульвар Тадея Рильського, 3.
ЖК "Республіка"

Режим роботи салону штор:
ПН - НД: з 11:00 до 19:30

Штори на замовлення

штори на замовлення Київ

На сьогоднішній день, пошиття штор на замовлення є, навіть не розкішшю, а затребуваною необхідністю. Адже правильно підібраний текстильний дизайн - це в першу чергу престиж, унікальність і неповторність вашого інтер'єру. З цього, оформляючи свій будинок, важливо поставити завершальну крапку правильно, а саме - вдало вибрати салон.

Адже чого бажає клієнт? Щоб кінцевий результат виправдав всі його очікування і «як на картинці», перетворилося в реальність. Не кажучи вже, про таке суб'єктивне моменті, як економія часу.

Салон штор «Windows Beauty» надає послугу штори на замовлення, успішно справляється з поставленим завданням, бути затребуваним і конкурентноспроможним салоном Києва. У команді працюють, дійсно фахівці своєї справи, вироби яких, розбурхують фантазії і просто вражають уяву. Варто відзначити ще одну характерну рису салону «Windows Beauty», а саме, якость матеріалу для пошиття штор.

Штори на вікнах потрібні не тільки для того, щоб захистити від яскравого сонячного світла. Без них інтер'єр будинку виглядає незавершеним.

Незвичайні форми, яскраві розкішні тканини, різноманітний декор - сьогодні в розпорядженні покупців великий асортимент цікавих дизайнерських рішень. Як вибрати практичні і стильні штори, які прикрасять ваш будинок?

Сортувати по:
Фільтр
від 0 грн
від 450 грн
Швидке замовлення
від 0 грн
від 900 грн
Швидке замовлення
від 0 грн
від 2000 грн
Швидке замовлення
від 0 грн
від 4500 грн
Швидке замовлення

Різновид штор

Перш ніж замовити персональний пошив, розберемося в видах - їх досить багато. Головна відмінність - це розсувні або підйомна конфігурація, а решта залежить від особливостей дизайну. Стилістика визначає конструкцію.

  • Класика: два розбіжних в сторони полотна, доповнені тюлем. Цей варіант отримав широке поширення завдяки своїй функціональності. Вночі та вранці щільний текстиль захищає від ліхтарів, фар машин, сонця, вдень напівпрозора фіранка приглушує занадто яскраве світло.
  • Французькі штори: більш складна конструкція, при якій полотно призбирається на припущеннях вертикально шнурах. При цьому утворюються красиві складки. Полотно легко збирається наверх.
  • Австрійські: схожі на французькі, але при опусканні вони не драпіруються, а повністю розгладжуються. Це дозволяє використовувати для пошиття текстиль з активним малюнком - складки не будуть спотворювати його.
  • Римські: також прибираються наверх, але при цьому є рівне полотно, що складається в компактний горизонтальне гофре. Їх часто встановлюють в будівлях громадського призначення: модель являє собою щось середнє між домашніми фіранками і строгими жалюзі. Такі штори допоможуть створити затишок в робочому приміщенні, не зменшуючи градус офіційності. У житлових кімнатах такий варіант також дуже поширений завдяки приголомшливій компактності і практичності.
  • Рулонні: подібні з римськими, прибираються в спеціальний прямокутний корпус нагорі.
  • Японські: жорстка конструкція в стилі традиційних східних ширм. Тверді панелі закріплені в верхніх і нижніх направляючих і розсуваються за принципом дверей-купе. Такі підійдуть не тільки для вікон, але і для відділення еркера, зонування, для мобільних перегородок - наприклад, між кухнею і вітальнею в студії, між робочим простором і зоною відпочинку в спальні.
  • Італійські: варіант з багатим декоруванням. Фіранки розходяться зверху від центру і зазвичай доповнюються красивими подхватами. Це надає інтер'єру розкоші і романтичності. Один нюанс: така конструкція нерухома, для світлозахист використовується додатковий завісу.
  • «Кафе»: невеликі фіранки, які кріпляться на саме вікно, нерідко закриваючи лише його половину. Застосовуються для оформлення внутрішніх вікон, а також для кухні, комори, ванні.
  • «Плісе»: тканинний лист-гармошка, виготовляється на замовлення точно під периметр рами. Працює за типом жалюзі, ідеальний для невеликих приміщень, в якості доповнення до декоративних драпіровок, для офісів і інших комерційних будівель.

Для кріплення штори до карниза можуть використовуватися люверси, шнури, тасьма, петлі.

При пошитті штори за індивідуальними розмірами варто відповідально підійти до вибору матеріалу. Сьогодні для цього застосовується льон, бавовна, віскоза, оксамит, вдосконалений негорючий текстиль, підвищує безпеку житла, і т.д. Для вікон, прорізів і декорування підійдуть моделі з мотузок, бус, паєток, дерев'яних або скляних деталей, пластика.

Різні види штор відрізняються різними параметрами

За способами кріплення виділяють наступні види штор:

  • На петлях. Вироби підвішуються за допомогою петель на декоративний карниз.
  • На зав'язках. Цей вид штор кріпиться на карниз декоративними зав'язками з тканини. На кулісці, надівши безпосередньо на штангу або карниз.
  • На люверсах, з кільцями із пластику або металу, що встановлюються у верхній частині прямо по каймі.
  • З ламбрекеном, короткими завісами, виконаними у вигляді оборки. Вони розміщуються попереду основних полотен.

Залежно від способу драпірування тканини виділяють:

  • Японські штори. Цей вид штор складається з рівних полотен, що мають жорсткі вставки. Подібна конструкція не дозволяє тканини складатися при переміщеннях.
  • Рулонні штори, які представляють собою намотується на спеціальний вал полотно тканини. Можуть бути на дистанційному управлінні.
  • Римські штори. Так називаються рівні смужки тканини, що утворюють горизонтальні складки, спадаючі одна на іншу.
  • Австрійські штори, що представляють собою тканину, яка збирається за допомогою шнурів, що проходять крізь петлі або кільця, нашиті з вивороту матерії в горизонтальні складки.
  • Жалюзі - світлозахисні пристрої з ламелей (вертикальних пластин)